TMR 10-2422WI
TMR 10-2422WI TRACO Power
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-36Vin +/-12Vout 416mA SIP-8 Iso Regulated
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±12V/±416mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP8, -40...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TMR 10-2422WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMR 10-2422WI TMR 10-2422WI Виробник : Traco Power DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±12V/±416mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP8, -40...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт