TMR 10-4822WI
TMR 10-4822WI Traco Power
Виробник: Traco Power
DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±12V/±416mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP8, -40...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±12V/±416mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP8, -40...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.