TMR 10-4823WI
TMR 10-4823WI TRACO POWER
TMR10WI.pdf
Виробник: TRACO POWER
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Type of converter: DC/DC
Power: 10W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 15V DC
Output voltage 2: -15V DC
Output current: 0.333A
Output current 2: 333mA
Case: SIP8
Mounting: THT
Manufacturer series: TMR 10WI
Body dimensions: 21.8x9.6x12mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -40...70°C
Switching frequency: 420kHz
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV
Number of outputs: 1
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC, Type of converter: DC/DC, Power: 10W, Input voltage: 18...75V DC, Output voltage: 15V DC, Output voltage 2: -15V DC, Output current: 0.333A, Output current 2: 333mA, Case: SIP8, Mounting: THT, Manufacturer series: TMR 10WI, Body dimensions: 21.8x9.6x12mm, Efficiency: 89%, Operating temperature: -40...70°C, Switching frequency: 420kHz, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV, Number of outputs: 1.
Інші пропозиції TMR 10-4823WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMR 10-4823WI TMR 10-4823WI Виробник : Traco Power DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±15V/±333mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP8, -40...+70 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт