Продукція > TRACO POWER > TMR 10-4823WIR
TMR 10-4823WIR
TMR 10-4823WIR TRACO Power
tmr10wir_datasheet.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18-75Vin +/-15Vout 336mA SIP-8 Metal Case, Regulated
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±15V/±336mА, ізоляція 3000VDC, корпус SIP8, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TMR 10-4823WIR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMR 10-4823WIR TMR 10-4823WIR Виробник : Traco Power DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±15V/±336mА, ізоляція 3000VDC, корпус SIP8, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт