Продукція > TMS > TMS320C6711BGFN100
TMS320C6711BGFN100
TMS320C6711%2CB%2CC%2CD.pdf
Виробник: TMS
04+
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TMS320C6711BGFN100 TMS
Description: IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA, Packaging: Tube, Package / Case: 256-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Floating Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 72kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 100MHz, Supplier Device Package: 256-BGA (27x27).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, McBSP
Type: Floating Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 100MHz