TMUX1108PWR
TMUX1108PWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MUX 8:1 4OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 4Ohm
-3db Bandwidth: 90MHz
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 1.08V ~ 5.5V
Charge Injection: -1pC
Crosstalk: -65dB ~ -45dB @ 1MHz ~ 10MHz
Switch Circuit: SP8T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 130mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 12ns, 6ns (Typ)
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7pF, 60pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 80pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX 8:1 4OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 4Ohm, -3db Bandwidth: 90MHz, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 1.08V ~ 5.5V, Charge Injection: -1pC, Crosstalk: -65dB ~ -45dB @ 1MHz ~ 10MHz, Switch Circuit: SP8T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 130mOhm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 12ns, 6ns (Typ), Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7pF, 60pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 80pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMUX1108PWR TMUX1108PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP T/R
на замовлення 330 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
на замовлення 330 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TMUX1108PWR TMUX1108PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 Description: IC MUX 8:1 4OHM 16TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 90MHz
Charge Injection: -1pC
Switch Circuit: SP8T
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Мінімальне замовлення: 2
TMUX1108PWR TMUX1108PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 Multiplexer Switch ICs 3-pA on-state leakag e current 5-V +/-2
Мінімальне замовлення: 2
TMUX1108PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 1x 8-Ch MUX, Ron 4?, tON/tOFF 12/6ns, 1.08?5.5V, -40?125°C TMUX1108PWR UITMUX1108pwr
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TMUX1108PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 IC MUX 8:1 4OHM 16TSSOP Група товару: Мікросхеми стандартної логіки Од. вим: шт
TMUX1108PWR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1108 Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: multiplexer; SP8T; Ch: 1; TSSOP16; 1.08÷5.5VDC; reel,tape
Type of integrated circuit: multiplexer
Output configuration: SP8T
Number of channels: 1
Case: TSSOP16
Supply voltage: 1.08...5.5V DC
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Resistance: 2.5Ω
Operating temperature: -40...125°C