Продукція > TMU > TMUX1208PWR
TMUX1208PWR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1208
Код товару: 179101
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMUX1208PWR TMUX1208PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1208 Description: IC MUX 8:1 3OHM 16TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 3Ohm (Typ)
-3db Bandwidth: 73MHz
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 1.08V ~ 5.5V
Charge Injection: 5pC
Crosstalk: -42dB @ 10MHz
Switch Circuit: SP8T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 150mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 14ns, 7ns (Typ)
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 9pF, 61pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA (Typ)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
на замовлення 1464 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TMUX1208PWR TMUX1208PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1208 Multiplexer Switch ICs 5-V 8:1 1-channel ge neral-purpose anal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TMUX1208PWR TMUX1208PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1208 Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 73MHz
Charge Injection: 5pC
Crosstalk: -42dB @ 10MHz
Switch Circuit: SP8T
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
TMUX1208PWR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftmux1208 Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: analog switch; multiplexer; 8: 1; Ch: 1; TSSOP16; 1.08÷5.5VDC
Type of integrated circuit: analog switch
Kind of integrated circuit: multiplexer
Output configuration: 8:1
Number of channels: 1
Case: TSSOP16
Mounting: SMD
Resistance:
Operating temperature: -40...125°C
Supply voltage: 1.08...5.5V DC
Kind of package: reel; tape
Quantity in set/package: 2000pcs.
З цим товаром купують
Блок живлення з вилкою 24W 12V, роз'єм:2.5x5.5мм, без феритового фільтра OV-A016
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: OV
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Uвх.: 100...240 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 2 A
Потужність, W: 24 W
Габарити, мм: 83х50(з вилкою)х43 mm
Роз'єм : 2.5x5.5 mm
у наявності: 297 шт
277 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 5 шт
Кабельна стяжка 4x300мм 100шт.
Виробник: Ruicheng
Кріплення та металеві вироби > Кабельні стяжки
Опис: Кабельна стяжка нейлонова, упаковка 100 штук
Довжина, мм: 300
Ширина, мм: 4
Матеріал: Нейлон
у наявності: 86 упаковка
61 упаковка - склад
20 упаковка - РАДІОМАГ-Львів
Губка для очищення жал 5x3,5см
15 Додати до обраних Обраний товар
Губка для очищення жал 5x3,5см
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Різне для пайки (платформи, тримачі та ін.)
Категорія: Очисники паяльних жал
у наявності: 282 шт
39 шт - РАДІОМАГ-Київ
55 шт - РАДІОМАГ-Львів
110 шт - РАДІОМАГ-Харків
78 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
Бокорізи 1PK-501A
Бокорізи 1PK-501A
Виробник: Pro'sKit
Інструмент > Бокорізи, кусачки, кліщі, щипці, плоскогубці, круглогубці, пасатижі, затискачі
Тип: Бокорізи, кусачки
Опис: Перекушують мідний дріт діаметром до 1.3 мм
Дротяний припій, 0,5mm, 250g, з флюсом, свинцевий, CYNEL Sn60Pb40-SW26/2.5% Ø0.5, 250g
cynel.pdf
Виробник: CYNEL
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Припої, паяльні пасти
Категорія: Припій з флюсом
Опис: Припій для м'якої пайки з флюсом. Sn60Pb40, дріт 0,5мм; вага 0,25кг; флюс: F-SW26; 2,5%, температура плавлення:190°C
Вага/Об’єм/К-сть: 250 g
Діаметр: 0,5 mm
Склад сплаву: Sn60Pb40
Температура плавлення: 190°C