TMV 2412D
TMV 2412D Traco Power
tmv.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 24V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 24V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMV 2412D TMV 2412D Виробник : TRACO Power tmv.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 21.6-26.4Vin 12V 42mA, -12V 42mA SIP Unregulated
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TMV 2412D TMV 2412D Виробник : Traco Power tmv_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 12V/-12V 0.042A/0.042A 1W 5-Pin SIP
на замовлення 3 шт:
TMV2412D
TMV2412D
Додати до обраних Обраний товар
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
TMV 2412D TMV 2412D Виробник : Traco Power tmv.pdf DC/DC, 1W, Вход: 24VDC, Выход: ±12V/±42mA, изоляция 5200VDC, корпус SIP7, -40...+95 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт