TMV 2412S
TMV 2412S Traco Power
tmv.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 1W, Вход: 24VDC, Выход: 12V/80mА, изоляция 3000VDC, корпус SIP7, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 24V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMV 2412S TMV 2412S Виробник : TRACO POWER tmv-datasheet.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 1W; Uin: 21.6÷26.4VDC; Uout: 12VDC; Iout: 80mA
Type of converter: DC/DC
Power: 1W
Input voltage: 21.6...26.4V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 80mA
Case: SIP7
Mounting: THT
Manufacturer series: TMV
Body dimensions: 19.5x10.2x7.1mm
Efficiency: 78%
Operating temperature: -40...85°C
Switching frequency: 100kHz
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 3kV
Number of outputs: 1
на замовлення 293 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TMV 2412S TMV 2412S Виробник : TRACO Power tmv.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 21.6-26.4Vin 12V 84mA SIP Unregulated
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
TMV 2412S TMV 2412S Виробник : Traco Power tmv.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 24V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 35 шт:
TMV 2412S TMV 2412S Виробник : Traco Power tmvdatasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP
на замовлення 161 шт:
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 1 шт:
TMV2412S Виробник : TRACO 1033
на замовлення 7 шт:
TMV2412S
Додати до обраних Обраний товар
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
TMV 2412S Виробник : Traco Power TMV-Traco.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Uвх (max), В = 26,4, Uвх (min), В = 24, ККД, % = 78, Р, Вт = 1, Розм = 19,5 х 6,1 х 10,2 мм, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 0,084, Uізол., В = 3 000, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 65,... Група то