TN2540-600G-TR
TN2540-600G-TR STMicroelectronics
en.CD00002272.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: SCR 600V 25A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
SCR Type: Standard Recovery
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 40 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 300A, 314A
Current - On State (It (AV)) (Max): 16 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.6 V
Current - Off State (Max): 5 µA
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 25 A
Voltage - Off State: 600 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCR 600V 25A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, SCR Type: Standard Recovery, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 40 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 300A, 314A, Current - On State (It (AV)) (Max): 16 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.6 V, Current - Off State (Max): 5 µA, Supplier Device Package: D2PAK, Part Status: Active, Current - On State (It (RMS)) (Max): 25 A, Voltage - Off State: 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TN2540-600G-TR TN2540-600G-TR Виробник : STMicroelectronics en.CD00002272.pdf Description: SCR 600V 25A D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
SCR Type: Standard Recovery
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active
Voltage - Off State: 600 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TN2540-600G-TR TN2540-600G-TR Виробник : STMicroelectronics en.CD00002272.pdf SCRs 25 Amp 600 Volt
Мінімальне замовлення: 2
TN2540-600GTR
TN2540-600G-TR Виробник : STM en.CD00002272.pdf 07+ TO-263
TN2540-600G-TR TN2540-600G-TR Виробник : STMicroelectronics 498cd00002272.pdf SCR 600V 25A(RMS) 314A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R