Продукція > VISHAY DALE > TNPU040220K0AZEP00
TNPU040220K0AZEP00
TNPU040220K0AZEP00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: TNPU0402 20K 0.05% T-16 EP1 E3
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TNPU0402 20K 0.05% T-16 EP1 E3, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 20 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TNPU040220K0AZEP00 TNPU040220K0AZEP00 Виробник : Vishay / Draloric tnpue3.pdf Thin Film Resistors - SMD 1/16w 20Kohms .05% 5ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms