Продукція > VISHAY DALE > TNPU0402499RBZEP00
TNPU0402499RBZEP00
TNPU0402499RBZEP00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: TNPU0402 499R 0.1% T-16 EP1 E3
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 499 Ohms
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: TNPU0402 499R 0.1% T-16 EP1 E3, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 499 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TNPU0402499RBZEP00 TNPU0402499RBZEP00 Виробник : Vishay tnpue3.pdf Thin Film Resistors - SMD TNPU0402 499R 0.001 5ppm/K
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 499 Ohms