Продукція > VISHAY DALE > TNPU060313K0BZEN00
TNPU060313K0BZEN00
TNPU060313K0BZEN00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 13K OHM 0.1% 1/10W 0603
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±5ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TNPU060313K0BZEN00 TNPU060313K0BZEN00 Виробник : Vishay tnpue3.pdf Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±5ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200