Продукція > VISHAY DALE > TNPU0603200RAYEN00
TNPU0603200RAYEN00
TNPU0603200RAYEN00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 200 OHM 0.05% 1/10W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 329 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 0.05% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 200 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TNPU0603200RAYEN00 TNPU0603200RAYEN00 Виробник : Vishay Dale tnpue3.pdf Description: RES 200 OHM 0.05% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.05%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 200 Ohms