Продукція > VISHAY DALE > TNPU060320K0AYEA00
TNPU060320K0AYEA00
TNPU060320K0AYEA00 Vishay Dale
tnpue3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: TNPU0603 20K 0.05% T-13 ET1 E3
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TNPU0603 20K 0.05% T-13 ET1 E3, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 20 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 20 kOhms