Продукція > VISHAY > TOMCT16031001FT1
TOMCT16031001FT1
TOMCT16031001FT1 Vishay
tomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TOMCT16031001FT1 Виробник : Vishay Resistor Networks & Arrays TOMCT 16P ISO 1K 1%ABS 0.5%RATIO T1 E3