TOMCT16031002ZT1
TOMCT16031002ZT1 Vishay Dale Thin Film
tomc.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: THIN FILM RES ARRAY 16 PIN ISOLA
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.085" (2.16mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.025%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 8
на замовлення 812 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THIN FILM RES ARRAY 16 PIN ISOLA, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.085" (2.16mm), Resistor Matching Ratio: ±0.025%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C