Продукція > VISHAY > TOMCT16032002DTS
TOMCT16032002DTS
TOMCT16032002DTS Vishay
tomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 20K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TOMCT16032002DTS TOMCT16032002DTS Виробник : Vishay tomc.pdf Res Thin Film NET 20K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності