TON 15-2410WI
TON 15-2410WI Traco Power
ton15wi.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 3.3V/4А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 3.3V/4А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TON 15-2410WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-2410WI Виробник : Traco Power ton15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W