TON 15-2411WI
TON 15-2411WI TRACO Power
ton15wi.pdf
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Open Frame
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 15W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-2411WI TON 15-2411WI Виробник : Traco Power ton15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 15W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 247 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TON 15-2411WI TON 15-2411WI Виробник : Traco Power ton15wi.pdf DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 5V/3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт