Продукція > TRACO POWER > TON 15-2412WISM
TON 15-2412WISM
TON 15-2412WISM Traco Power
ton15wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 16W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 16W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-2412WISM TON 15-2412WISM Виробник : Traco Power ton15wi.pdf DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 12V/1.3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` x 1`` (SMD), -40...+85 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
TON 15-2412WISM TON 15-2412WISM Виробник : TRACO Power ton15wi.pdf DC/DC Converters - SMD 15.6W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Open Frame