TON 15-4812WI
TON 15-4812WI Traco Power
ton15wi.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 12V/1.3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1``, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 12V/1.3А, изоляция 2250VDC, корпус 1`` х 1``, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TON 15-4812WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TON 15-4812WI TON 15-4812WI Виробник : Traco Power ton15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 16W
товару немає в наявності
TON 15-4812WI TON 15-4812WI Виробник : TRACO Power ton15wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 15.6W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Open Frame