Продукція > TOPPOWER > TP04DA48S15W
TP04DA48S15W TOPPOWER
Виробник: TOPPOWER
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 4W; 260mA; 15V; 1,5kV; 18V~72V; -40°C~85°C; EFF 77%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815SZ; TP04DA48S15W (=AM4T-4815SZ) UIAM4T4815sz
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 4W; 260mA; 15V; 1,5kV; 18V~72V; -40°C~85°C; EFF 77%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815SZ; TP04DA48S15W (=AM4T-4815SZ) UIAM4T4815sz, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP04DA48S15W Виробник : TOPPOWER DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 4W; 260mA; 15V; 1,5kV; 18V~72V; -40°C~85°C; EFF 77%; Substitute: AIMTEC AM4T-4815SZ; TP04DA48S15W (=AM4T-4815SZ) UIAM4T4815sz