TP094003-1
TP094003-1 DB Unlimited
tp094003-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Audio Transducer Piezo 1V 25V 3mA 3V 70dB Surface Mount Solder Pad
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 9X9MM W SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 3mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP094003-1 TP094003-1 Виробник : DB Unlimited TP094003-1.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 9X9MM W SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
Кількість Ціна
TP094003-1 TP094003-1 Виробник : DB Unlimited TP094003-1.pdf Speakers & Transducers Piezo Transducer
на замовлення 939 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4kHz
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
Мінімальне замовлення: 4
TP094003-1 TP094003-1 Виробник : DB Unlimited tp094003-1.pdf Audio Transducer Piezo 1V 25V 3mA 3V 70dB Surface Mount Solder Pad
товару немає в наявності