TP222003-1
TP222003-1 DB Unlimited
tp222003-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Audio Transducer Piezo 1V 30V 3mA 3V 70dBAdBA Through Hole Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 3mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Voltage - Rated: 3 V.
Інші пропозиції TP222003-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP222003-1 TP222003-1 Виробник : DB Unlimited TP222003-1.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 70dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Voltage - Rated: 3 V