TP222009-1
TP222009-1 DB Unlimited
TP222009-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Speakers & Transducers Piezo Transducer
на замовлення 446 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 9V 22X7MM W TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W (22.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 9V, 10cm, Current - Supply: 3mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Voltage - Rated: 9 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP222009-1 TP222009-1 Виробник : DB Unlimited tp222009-1.pdf Audio Transducer Piezo 1V 30V 3mA 9V 85dBA Through Hole Pin
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TP222009-1 TP222009-1 Виробник : DB Unlimited TP222009-1.pdf Description: BUZZER PIEZO 9V 22X7MM W TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W (22.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 9V, 10cm
Current - Supply: 3mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Voltage - Rated: 9 V