TP224003-2
TP224003-2 DB Unlimited
tp224003-2.pdf
Виробник: DB Unlimited
Audio Transducer Piezo 1V 40V 5mA 3V 80dBAdBA Through Hole Pin
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 40V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.
Інші пропозиції TP224003-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP224003-2 TP224003-2 Виробник : DB Unlimited tp224003-2.pdf Audio Transducer Piezo 1V 40V 5mA 3V 80dBAdBA Through Hole Pin
на замовлення 8 шт:
товару немає в наявності
TP224003-2 TP224003-2 Виробник : DB Unlimited TP224003-2.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 40V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V