TP224003-3
TP224003-3 DB Unlimited
tp224003-3.pdf
Виробник: DB Unlimited
Audio Transducer Piezo 1V 40V 5mA 3V 85dBAdBA Through Hole Pin
на замовлення 234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 40V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm), Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP224003-3 TP224003-3 Виробник : DB Unlimited tp224003-3.pdf Audio Transducer Piezo 1V 40V 5mA 3V 85dBAdBA Through Hole Pin
на замовлення 234 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
TP224003-3 TP224003-3 Виробник : DB Unlimited TP224003-3.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 22MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 40V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm)
Voltage - Rated: 3 V