Продукція > VISHAY SPRAGUE > TP3B476K010C0600AS
TP3B476K010C0600AS Vishay Sprague
tp3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TP3476K010BC0600AS
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TP3476K010BC0600AS, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції TP3B476K010C0600AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP3B476K010C0600AS Виробник : Vishay Sprague tp3.pdf Description: TP3476K010BC0600AS
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V