Продукція > VISHAY SPRAGUE > TP3C105K050C1600AS
TP3C105K050C1600AS
TP3C105K050C1600AS Vishay Sprague
tp3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TP3105K050CC1600AS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TP3105K050CC1600AS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP3C105K050C1600AS TP3C105K050C1600AS Виробник : Vishay / Sprague tp3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 50volts 10% C cs ESR 1.6 Molded
на замовлення 433 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V