TP4A-P22/13
  • TP4A-P22/13
  • TP4A-P22/13
TP4A-P22/13 TDG
Код товару: 144722
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: TDG
Група: Сердечник
Тип: Чашеподібний
Типорозмір: P22/13
Опис: Чашеподібний сердечник Зовнішній діаметр 22мм. Ui=2200
Матеріал: P4
Проникність, µi: 2200 µi
у наявності 53 шт:
43 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TP4A-P22/13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP4A-P22/13 Осердя P22/13 Ui=2400
товару немає в наявності
З цим товаром купують
B-P22/13-1
Код товару: 47075
B-P22/13-1
Виробник: TDG
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Сердечники, каркаси, скоби (для моткових виробів)
Група: Шпуля
Серія: P22
Типорозмір: P22/13
Матеріал: Пластмаса
Проникність, µi: -
у наявності: 38 шт
38 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
1nF 15kV Z5U M(+/-20%) D<=10,8mm (KE4C102M-L018BD15-Hitano)
HI_Voltage_070726.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні конденсатори вивідні > Високовольтні керамічні конденсатори
Ємність: 1 nF
Номін.напруга: 15k V
ТКЕ: Z5U
Точність: ±20% M
Габарити: D<=10,8 mm
Part Number: KE4C102M-L018B
у наявності: 646 шт
525 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
41 шт - РАДІОМАГ-Львів
30 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
2,2nF 50V X7R 5% 0603 4k/reel (C0603B222J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Додати до обраних Обраний товар
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 2,2 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±5% J
197 шт - РАДІОМАГ-Харків
250 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 40
2200uF 16V EXR 13x21mm (low imp.) (EXR222M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
3 Додати до обраних Обраний товар
EXR_080421.pdf
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 2200 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 13х21mm
94 шт - РАДІОМАГ-Київ
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
80 шт - РАДІОМАГ-Харків
106 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
3,3nF 6kV Z5V Z(-20/+80%) D<=10,8mm (KF3I332Z-L016BD11-Hitano)
HI_Voltage_070726.pdf
Ємність: 3,3 nF
Номін.напруга: 6k V
ТКЕ: Z5V
Точність: -20/+80% Z
Габарити: D<=10,8 mm