TP5.0SMDJ51CA
TP5.0SMDJ51CA Littelfuse Inc.
littelfuse-tvs-diode-tp5?assetguid=51815352-6c6b-4695-8109-88a4ffc2fe2b
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2966 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TP5.0SMDJ51CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56V