TPA032D03DCA
TPA032D03DCA Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D MONO 10W 48HTSSOP
Features: Depop, Differential Inputs, Mute, Shutdown, Thermal Protection
Packaging: Tube
Package / Case: 48-PowerTFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Output Type: 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 8V ~ 14V
Max Output Power x Channels @ Load: 10W x 1 @ 4Ohm; 50mW x 2 @ 32Ohm
Supplier Device Package: 48-HTSSOP
на замовлення 5311 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC AMP CLASS D MONO 10W 48HTSSOP, Features: Depop, Differential Inputs, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Packaging: Tube, Package / Case: 48-PowerTFSOP (0.240", 6.10mm Width), Output Type: 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones, Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 8V ~ 14V, Max Output Power x Channels @ Load: 10W x 1 @ 4Ohm; 50mW x 2 @ 32Ohm, Supplier Device Package: 48-HTSSOP.
Інші пропозиції TPA032D03DCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPA032D03DCA
на замовлення 500 шт:
TPA032D03DCA TPA032D03DCA Виробник : Texas Instruments Description: IC AMP CLASS D MONO 10W 48HTSSOP
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Voltage - Supply: 8V ~ 14V