TPA032D04DCA
TPA032D04DCA Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D STER 10W 48HTSSOP
Packaging: Tube
Features: Depop, Differential Inputs, Mute, Shutdown, Thermal Protection
Package / Case: 48-PowerTFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Output Type: 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 8V ~ 14V
Max Output Power x Channels @ Load: 10W x 2 @ 4Ohm; 50mW x 2 @ 32Ohm
Supplier Device Package: 48-HTSSOP
на замовлення 4311 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC AMP CLASS D STER 10W 48HTSSOP, Packaging: Tube, Features: Depop, Differential Inputs, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Package / Case: 48-PowerTFSOP (0.240", 6.10mm Width), Output Type: 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones, Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 8V ~ 14V, Max Output Power x Channels @ Load: 10W x 2 @ 4Ohm; 50mW x 2 @ 32Ohm, Supplier Device Package: 48-HTSSOP.
Інші пропозиції TPA032D04DCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPA032D04DCA TPA032D04DCA Виробник : Texas Instruments Audio Amp Headphone/Speaker 2-CH Stereo 10W Class-AB/Class-D 48-Pin HTSSOP EP Tube
на замовлення 15 шт:
TPA032D04DCA
на замовлення 706 шт:
TPA032D04DCA TPA032D04DCA Виробник : Texas Instruments Description: IC AMP CLASS D STER 10W 48HTSSOP
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Voltage - Supply: 8V ~ 14V