Продукція > TOPPOWER > TPB2405S-W75
TPB2405S-W75 TOPPOWER
Виробник: TOPPOWER
DC-DC Converter; Isolated; 750mW; 150mA; 5V; 1kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; Substitute: TPB2405S-W75; CMR118C DC/DC CONV 5V 0.75W MURATA DC CMR118C
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; 750mW; 150mA; 5V; 1kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; Substitute: TPB2405S-W75; CMR118C DC/DC CONV 5V 0.75W MURATA DC CMR118C, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPB2405S-W75 Виробник : TOPPOWER DC-DC Converter; Isolated; 750mW; 150mA; 5V; 1kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; Substitute: TPB2405S-W75; CMR118C DC/DC CONV 5V 0.75W MURATA DC CMR118C