TPET1205P
TPET1205P TOPPOWER
info-uiam1l1205snz.pdf
Виробник: TOPPOWER
1W DC-DC Converter, Single, Vin 12V, Vout 5V, 200mA, 1000VDC, EFF73%   AM1L-1205S-NZ UIAM1L1205snz
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
1W DC-DC Converter, Single, Vin 12V, Vout 5V, 200mA, 1000VDC, EFF73%   AM1L-1205S-NZ UIAM1L1205snz, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPET1205P TPET1205P Виробник : TOPPOWER info-uiam1l1205snz.pdf 1W DC-DC Converter, Single, Vin 12V, Vout 5V, 200mA, 1000VDC, EFF73%   AM1L-1205S-NZ UIAM1L1205snz