Продукція > 3PEAK > TPH2503-TR
TPH2503-TR
TPH2503-TR 3PEAK
Datasheet_TPH2501-TPH2502-TPH2503-TPH2504.pdf
Виробник: 3PEAK
Description: IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Single Ended, Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Slew Rate: 200V/µs
Gain Bandwidth Product: 120 MHz
Current - Input Bias: 3 pA
Voltage - Input Offset: 2 mV
Supplier Device Package: SOT-23-6
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 290 mA
-3db Bandwidth: 250 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
на замовлення 2779 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Single Ended, Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Standard, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Slew Rate: 200V/µs, Gain Bandwidth Product: 120 MHz, Current - Input Bias: 3 pA, Voltage - Input Offset: 2 mV, Supplier Device Package: SOT-23-6, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 290 mA, -3db Bandwidth: 250 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Інші пропозиції TPH2503-TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard
Slew Rate: 200V/µs
Current - Input Bias: 3 pA
Voltage - Input Offset: 2 mV
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 250 MHz