Продукція > 3PEAK > TPH2504-TR
TPH2504-TR
TPH2504-TR 3PEAK
Datasheet_TPH2501-TPH2502-TPH2503-TPH2504.pdf
Виробник: 3PEAK
Description: IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type: Single Ended, Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard (General Purpose)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 6.5mA (x4 Channels)
Slew Rate: 200V/µs
Gain Bandwidth Product: 120 MHz
Current - Input Bias: 3 pA
Voltage - Input Offset: 2 mV
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Number of Circuits: 4
Current - Output / Channel: 290 mA
-3db Bandwidth: 250 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
на замовлення 2645 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Output Type: Single Ended, Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Standard (General Purpose), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 6.5mA (x4 Channels), Slew Rate: 200V/µs, Gain Bandwidth Product: 120 MHz, Current - Input Bias: 3 pA, Voltage - Input Offset: 2 mV, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Number of Circuits: 4, Current - Output / Channel: 290 mA, -3db Bandwidth: 250 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Інші пропозиції TPH2504-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPH2504-TR
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Slew Rate: 200V/µs
Current - Input Bias: 3 pA
Voltage - Input Offset: 2 mV
Number of Circuits: 4
-3db Bandwidth: 250 MHz