Продукція > TRACO POWER > TPI 125-124A-J
TPI 125-124A-J
TPI 125-124A-J TRACO POWER
tpi125a-j-datasheet
Виробник: TRACO POWER
Description: TRACO POWER - TPI 125-124A-J - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, 120 bis 370V DC, ITE, 1 Ausgang, 125W bei 400LFM
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennleistung (Zwangskühlung): 125W bei 400LFM
AC-Eingangsspannung: 85V bis 264V
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: TPI 125A-J Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5.21A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - TPI 125-124A-J - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, 120 bis 370V DC, ITE, 1 Ausgang, 125W bei 400LFM, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennleistung (Zwangskühlung): 125W bei 400LFM, AC-Eingangsspannung: 85V bis 264V, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Nennleistung (Konvektionskühlung): -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: TPI 125A-J Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5.21A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPI 125-124A-J TPI 125-124A-J Виробник : TRACO Power tpi125a-j-datasheet Switching Power Supplies 125W 24V 5210mA Open 3x2
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 105 шт:
TPI 125-124A-J TPI 125-124A-J Виробник : Traco Power tpi125a_j_datasheet.pdf AC/DC, 125W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/5.21A, розміри 77.2х51.1х29.5 мм, -40…85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт