Продукція > TRACO POWER > TPI 65-115A-JP
TPI 65-115A-JP
TPI 65-115A-JP TRACO Power
tpi65a_j_datasheet-1889892.pdf
Виробник: TRACO Power
Switching Power Supplies 65W 15V 4340mA Open 3x2
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 65W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 15V/4.34A, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -40…85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції TPI 65-115A-JP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPI 65-115A-JP TPI 65-115A-JP Виробник : Traco Power tpi65a_j_datasheet.pdf AC/DC, 65W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 15V/4.34A, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -40…85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт