TPL0102-100QPWREP
TPL0102-100QPWREP Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0102-ep
Виробник: Texas Instruments
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 25
Temperature Coefficient (Typ): 92ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGT POT 100KOHM 256TP 14TSSOP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±20%, Features: Selectable Address, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 25, Temperature Coefficient (Typ): 92ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL0102-100QPWREP TPL0102-100QPWREP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0102-ep Description: IC DGT POT 100KOHM 256TP 14TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 256
Taper: Linear
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Кількість Ціна
TPL0102-100QPWREP TPL0102-100QPWREP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0102-ep Digital Potentiometer ICs 256-Taps Dual Ch Digital Potentiomtr
TPL0102-100QPWREP TPL0102-100QPWREP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0102-ep Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності