TPL0401B-10DCKR
TPL0401B-10DCKR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0401b-10
Виробник: Texas Instruments
Description: IC DIG POT 10K SC-70-6
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: SC-70-6
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35
Temperature Coefficient (Typ): 22ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DIG POT 10K SC-70-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±20%, Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: SC-70-6, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35, Temperature Coefficient (Typ): 22ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL0401B-10DCKR TPL0401B-10DCKR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0401b-10 Digital Potentiometer ICs 128 TAPS DIGITAL POT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TPL0401B-10DCKR TPL0401B-10DCKR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0401b-10 Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile Linear 6-Pin SC-70 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TPL0401B-10DCKR TPL0401B-10DCKR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpl0401b-10 Description: IC DIG POT 10K SC-70-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear