Продукція > 3PEAK > TPL710F15-5TR
TPL710F15-5TR
TPL710F15-5TR 3PEAK
Datasheet_TPL710.pdf
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 30 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
Control Features: Current Limit
PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Voltage Dropout (Max): 0.17V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 30 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Control Features: Current Limit, PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz), Voltage Dropout (Max): 0.17V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO).
Інші пропозиції TPL710F15-5TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL710F15-5TR TPL710F15-5TR Виробник : 3PEAK Datasheet_TPL710.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1