Продукція > 3PEAK > TPL710F18-3TR
TPL710F18-3TR
TPL710F18-3TR 3PEAK
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 30 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Current Limit
PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Voltage Dropout (Max): 0.17V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
на замовлення 2965 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 30 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Current Limit, PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz), Voltage Dropout (Max): 0.17V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO).
Інші пропозиції TPL710F18-3TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL710F18-3TR TPL710F18-3TR Виробник : 3PEAK Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1