Продукція > 3PEAK > TPL720F18-5TR
TPL720F18-5TR
TPL720F18-5TR 3PEAK
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 400mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Current Limit
PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Voltage Dropout (Max): 0.35V @ 400mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 400mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Current Limit, PSRR: 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz), Voltage Dropout (Max): 0.35V @ 400mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL720F18-5TR TPL720F18-5TR Виробник : 3PEAK Description: IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 400mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1