TPL802727-452H
TPL802727-452H TDK Corporation
transpondercoil_automotive_tpl80_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.5MH 80 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.309" L x 0.106" W (7.85mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 125kHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 125 kHz
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.5 mH
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.5MH 80 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.309" L x 0.106" W (7.85mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 125kHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 125 kHz, Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.5 mH.
Інші пропозиції TPL802727-452H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL802727-452H TPL802727-452H Виробник : TDK transpondercoil_automotive_tpl80_en.pdf?ref_disty=digikey NFC/RFID Transponder Coils 4.5mH 80Ohm 3% AEC-Q200