Продукція > 3PEAK > TPL820F33-5TR
TPL820F33-5TR 3PEAK
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LINEAR 3.3V 180MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 180mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 µA
Voltage - Input (Max): 42V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit
PSRR: 75dB ~ 65dB (100Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.72V @ 180mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
на замовлення 2962 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 180MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 180mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 5 µA, Voltage - Input (Max): 42V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, PSRR: 75dB ~ 65dB (100Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.72V @ 180mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO).
Інші пропозиції TPL820F33-5TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL820F33-5TR Виробник : 3PEAK Description: IC REG LINEAR 3.3V 180MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 180mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 µA
Voltage - Input (Max): 42V
Number of Regulators: 1