Продукція > 3PEAK > TPL820F33-ST4R
TPL820F33-ST4R 3PEAK
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LIN 3.3V 180MA SOT-223-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 180mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 µA
Voltage - Input (Max): 42V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit
PSRR: 75dB ~ 65dB (100Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.72V @ 180mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
на замовлення 2314 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 180MA SOT-223-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 180mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 5 µA, Voltage - Input (Max): 42V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, PSRR: 75dB ~ 65dB (100Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.72V @ 180mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO).
Інші пропозиції TPL820F33-ST4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPL820F33-ST4R Виробник : 3PEAK Description: IC REG LIN 3.3V 180MA SOT-223-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 180mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 µA
Voltage - Input (Max): 42V
Number of Regulators: 1