TPM2860C-01
TPM2860C-01 DNmicron
TPM2860C%20Series.pdf
Виробник: DNmicron
Description: RF SCHOTTKY BARRIER DIODE. RF DE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Diode Type: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 8V
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SCHOTTKY BARRIER DIODE. RF DE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Diode Type: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 8V, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Diode Type: Schottky