TPM2860C-02
TPM2860C-02 DNmicron
TPM2860C%20Series.pdf
Виробник: DNmicron
Description: RF SCHOTTKY BARRIER DIODE. RF DE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Diode Type: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz
Supplier Device Package: SOT-23
на замовлення 2894 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SCHOTTKY BARRIER DIODE. RF DE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Diode Type: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz, Supplier Device Package: SOT-23.
Інші пропозиції TPM2860C-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Diode Type: Schottky